Spotkania wigilijne

 

Chociaż za oknami nic na to nie wskazuje - idą święta! Z utęsknieniem, jak co roku, czekamy na wspólne chwile przy choince, wigilijnym stole i na opłatek, który jak nic innego potrafi kruszyć nawet najbardziej zmrożone lody.

 

Rzadnej z tych rzeczy nie zabrakło oczywiście przy stołach wigilijnych naszych Ośrodków. Wszystkie dzieci wraz z rodzinami i przyjaciółmi naszych placówek stawiły się gromadnie, aby wspólnie pokolędować. Obecność Pani Natalii sprawiła, że kolędy były wyjątkowo piękne a film przygotowany przez Filipa sprawił, że atmosfera świąt z głównym udziałem Naszych Dzieci wypełniła wszystkie zakamarki ośrodka.

W tak radosnej i przepełnionej miłością atmosferze doczekaliśmy do momentu najbardziej wyczekiwanego przez wszystkich - wizyty Mikołaja. Choć nie udzielił nam jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy nazywać go Dużym Mikołajem, Gwiazdorem czy Dziadkiem Mrozem, to i tak wszyscy byli zadowoleni z jego wizyty, a moc prezentów kolejny raz podtrzymała wiarę w niego samego.

 

           

 

        

 

        

 

 

Wszystkim naszym przyjaciołom, rodzinom i bliskim składamy najserdeczniejsze życzenia świąteczne! Niech to Boże Narodzenie będzie wyjątkowe, pełne miłości i prawdziwie rodzinnej zadumy!

 

Dzieci i wychowawcy Ośrodków w Sierakowicach i w Trzebuniu